Komanda

Partnerė / advokatė

Partnerė / advokatė

Apie mus

EVIDENCE prekės ženklas vienija aukštos kvalifikacijos verslo vadybos ir teisės ekspertus, kurie mąsto konceptualiai ir kūrybiškai, identifikuoja bei sprendžia įvairias verslo problemas. Mūsų profesionalų komanda turi ilgametę patirtį tokiose srityse, kaip verslo valdymas, komercinė teisė, turto valdymas, ginčų sprendimas, derybos, mediacija. Siekiame tapti savo klientų partneriais, padedančiais įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, – nuo analizės, strateginių sprendimų priėmimo bei rizikų suvaldymo iki sprendimų priėmimo įgyvendinimo. Apjungdami teisines žinias ir verslo valdymo patirtį, galime padėti kompleksiškai pažvelgti į priimamus sprendimus.

Klientai mumis pasitiki ir vertina, nes mes ne tik tvarkome verslo administravimo ir teisinius formalumus, tačiau pirmiausia padedame klientui įsivertinti jo poreikius, numatyti galimas rizikas bei pasirinkti veiklai (strategijai) optimalų sprendimą. Su verslo klientais dirbame daugiau kaip 14 metų, todėl puikiai suprantame, kad klientui reikia aiškumo, rezultato bei sprendimo čia ir dabar. Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis, tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo su savo klientais.

Tarp mūsų siūlomų paslaugų: įmonių steigimas, pertvarkymas, reorganizavimas, likvidavimas, susijungimai ir įsigijimai (M&A), strateginės sesijos, įmonės veiklos auditas, įmonės teisinis auditas, verslo modelio tobulinimas, komercinės sutartys (pirkimo–pardavimo sutartis, preliminarioji sutartis, nuomos sutartis, rangos sutartis, paslaugų teikimo sutartis, distribucijos sutartis ir pan.), atstovavimas teisme, mediacija, atstovavimas kliento interesams derybose ir viešosiose įstaigose, pagalba ieškant finansavimo, pirkėjų skolų valdymas. Veiklos sferos, kuriose esame sukaupę daugiausia patirties: transportas ir logistika, distribucija
ir prekyba, pramonė, informacinės technologijos (IT), žemės ūkis (agro), miškininkystė, nekilnojamas turtas.

Mūsų misija – klientams patikimai patarti ir padėti efektyviai siekti išsikeltų tikslų, suvaldant teisines bei verslo rizikas.